Мистерии, легенди и митове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Мистерии, легенди и митове

Сайт за мистерии и легенди от целия свят!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Разговори с висшата духовна космическа сила Иеова

Go down 
АвторСъобщение
marushka




Брой мнения : 1
Join date : 20.09.2009

Разговори с висшата духовна космическа сила Иеова Empty
ПисанеЗаглавие: Разговори с висшата духовна космическа сила Иеова   Разговори с висшата духовна космическа сила Иеова Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 7:42 pm

Свързана съм с такава висша космическа духовна сила Иеова чрез автоматично писане от няколко години - близо 14-16 години вече,но от 6-7 години го попитах за прераждането и за безсмъртната душа. Когато прочетох книгите на Лиана Антонова реших,че и аз бих могла като нея да пиша,като че ли духът точно това е чакал, да го търси човек. Нали има такава приказка "когато почукаш,ще ти се отвори" . Но когато ми попадна книгата на Едгар Кейси "Можете ли да си припомните миналите си животи" реших да го попитам за прераждането и моят духовен учител Иеова ми каза,че съществува и че душата е безсмъртна наистина. Винаги започва в разговорите ни с: Говори Иеова и
Исус Христос е мой син и дойде на земята в плът и кръв и последните 2-3 години продължи в плът и кръв от небето.
Най-напред започна да ми говори Мороа,защото Лиана Антонова е приказвала с него. Но после след около 1 година започна с Иеова,защото вярвам в него. Трябва човек да вярва в дадена космическа духовна сила,за да влезе в контакт с тях,но не само да вярва силно в нея,но и да следва добродетелните закони на Вселената,които във всички свещени религиозни книги, и не само в тях, но и във философските книги описват добродетелите, но и трябва човек да следва добродетелните закони, за да влезе във връзка с тях - добрите божества. Това е засега.
Върнете се в началото Go down
 
Разговори с висшата духовна космическа сила Иеова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мистерии, легенди и митове :: Мистерии :: Мистерии с духове-
Идете на: